محاسبه تا پرداخت عوارض سالیانه نوسازی

محاسبه تا پرداخت عوارض سالیانه نوسازی در یک روز انجام میشود.

 کاوه راهبر عضو شورای اسلامی شهر بهبهان اصلاح ساختار اداری و تسریع امورات همشهریان را از برنامه‌های اصلی شورای شهر عنوان کرد.

 به گزارش روابط روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر بهبهان؛ روند پرداخت عوارض سالیانه نوسازی از محاسبه تا پرداخت به یک روز رسید.

 کاوه راهبر عضو شورای اسلامی شهر بهبهان در اینباره گفت: یکی از دغدغه‌های اصلی اینجانب و همکارانم در شورای شهر تکریم ارباب رجوع و تسریع در امورات برای همشهریان عزیزمان بود که به لطف خداوند و با پیگیری‌های صورت گرفته گام‌های مثبتی در این مسیر برداشته شد.

 مسئول کمیسیون مالی شورای شهر بهبهان تقویت واحدهای پر بازخورد و با ارباب رجوع بالا را ضرب‌العجل شورای شهر برای شهرداری عنوان کرد و ارتقاء واحد میز خدمت و واحدهای کلیدی در این زمینه را راهکار این موضوع دانست و گفت طبق چشم انداز ۴ ساله شورای ششم با بالا بردن سطح کیفی و نرم‌افزاری این واحدها و در صورت لزوم انتقال نیروی انسانی کارآمد و متخصص به این دوایر خدمات بهتر و سریعتری را به همشهریان ارائه خواهیم کرد.

وی افزود: نگاه ویژه به موضوع ساماندهی سایت اداری و ارتقا کیفی عملکرد کارکنان شهرداری نیازمند یک برنامه اصولی و اساسی می باشد که مقدمات آن را فراهم ساخته و پیگیر اجرای آن هستیم.

 عضو شورای شهر بهبهان ضمن قدردانی از زحمات و تلاش های پرسنل شهرداری بهبهان تکریم ارباب رجوع و نظم در ساختار اداری و اجرایی را برای کلیه پرسنل و کارکنان این مجموعه الزامی دانست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *