جلسه بررسی و ساماندهی وضعیت کشتارگاه صنعتی دام بهبهان

در این جلسه که به دعوت مهندس ایرج شریف پور سرپرست شهرداری بهبهان و با حضور اعضای شورای شهر و مدیر کل امور پشتیبانی دام خوزستان جناب مهندس بدوی و مدیر حقوقی ایشان صورت گرفت، صورتجلسه زیر تصویب شد.

صورتجلسه مورخه ۲۵/۰۶/۱۴۰۰طبق دعوت نامه شماره ۱-۱۷۵۹۳مورخه ۲۲/۰۶/۱۴۰۰

صورتجلسه می گردد با حضور اعضای محترم شورای اسلامی شهر بهبهان، سرپرست محترم شهرداری بهبهان ، مدیر عامل شرکت فراوری بهبهان ، رییس هیات مدیره شرکت فرآوری بهبهان (مدیرکل اموردام استان خوزستان)جناب آقای مهندس بدوی در تاریخ۲۵/۰۶/۱۴۰۰موارد به شرح ‌ذیل اعلام می گردد ::
۱ـموافقت اعضای محترم شورای شهر وسرپرست محترم شهرداری بهبهان با مصوبات جلسات سابق در خصوص نحوه ی انتقال(واکذاری)سهام پشتیبانی امور دام به شهرداری بهبهان
۲-شهرداری بهبهان نسبت به پیگیری و مذاکره و پرداخت دیون و مطالبات شرکت فرآوری اقدام نماید و با توجه به اسناد پرداختی از سهام پشتیبانی امور دام کسر و به سهام شهرداری بهبهان افزایش گردد .
۳-پیرو جلسه مورخه۰۱/۰۷/۱۳۹۹ که مقرر گردیده بود موضوع تغییر هیات مدیره شرکت فرآوری و مراجعه به دادگستری جهت ابطال مزابده انجام گردد ( هردو مورد انجام گردبد ) . دراولین جلسه مجمع عمومی سهامداران ، مقرر گردید آقای رنجبرها کلیه مدارک و مستندات و سایر اموال را تحویل مدیرعامل جدید(آقای سازگاری) نماید . لیکن از این امر استنکاف و علیرغم تمام پیگیری های انجام شده ازجمله تماس های تلفنی عدیده، مذاکره حضوری و همچنین دعوت دادستان محترم شهرستان ( جناب آقای دکتر زندی)در مورخه۱۶/۰۶/۱۴۰۰در فرمانداری بهبهان که منجر به صدور دستور ایشان به وی مبنی بر تسریع در تحویل کلیه اسناد ومدارک نماید که تا تاریخ برگزاری جلسه تحویل مدیر عامل نشده و نامبرده طی پیام به آقای سازگاری اعلام نموده که تا شنبه مورخ ۲۷/۰۶/۱۴۰۰تحویل مینماید . در غیر اینصورت با قید فوریت اقدام قانونی به عمل آید .

 

۴-مطالبات مورد ادعای جناب آقای رنجبرها مدیرعامل سابق پس از:

الف :ارایه اسناد و مدارک و سایر اموال موجود نزد ایشان.
ب: انجام حسابرسی.
پ : ارایه مدارک و مستندات مثبته بابت هزینه های انجام شده موضوع مطالبات ایشان.
ت :تایید نهایی حسابرس رسمی توسط شهرداری پرداخت می گردد .

اعضای حاضر در جلسه:

ایرج شریف پور-سرپریست شهرداری بهبهان

حمید بدوی-مدیرکل پشتیبانی امور دام استان خوزستان(رییس هییت مدیره شرکت فرآوری)

یداله سازگاری –مدیر عامل شرکت فرآوری بهبهان

فریدون قنواتی-رییس شورای اسلامی شهربهبهان

مهرداد خواجه-عضو شورای اسلامی شهربهبهان

جهانبخش شهرویی-عضو شورای اسلامی شهربهبهان

محسن روانخواه-عضو شورای اسلامی شهر بهبهان

سیف الله علینژاد-عضو شورای اسلامی شهربهبهان

هدایت االه چمن رو-معاونت خدمات شهری شهرداری بهبهان

علیرضا عظیمی نیا-مسعول اجرایی شهرداری بهبهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *