ایجاد نظم و کیفیت و اولویت بندی پروژه های شهرداری بهبهان

قنواتی رئیس شورای اسلامی شهر بهبهان:
پروژه ها باید با نظم ،با کیفیت و اولویت های امروز شهر اجرا شوند.

🔻 به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر بهبهان صبح امروز (پنج شنبه ۱۱شهریورماه ۱۴۰۰)پروژه ها و برنامه های شهرداری بهبهان مورد بررسی قرار گرفت.
از دیروز و پس از آغاز به کار اعضای ششمین دوره شورای اسلامی شهر بهبهان جلسات متعددی به میزبانی شورای شهر و با دعوت از مسئولین دوایر شهرداری بهبهان برگزار شده است.

🔸 دکتر فریدون قنواتی رئیس شورای اسلامی شهر بهبهان
در اینباره گفت: در این جلسات گزارشات کارهای انجام شده توسط مسئولین حوزه های مختلف شهرداری به شورا ارائه شد‌ و پیرامون برنامه های جدید شورا و شهرداری گفت و گو گردید .

🔸وی افزود : طرح های نیمه کاره و علل توقف برخی پروژه ها مورد ارزیابی و بررسی قرار گرفت و برای اجرای بهتر و سریعتر پروژه ها برنامه ریزی شد.
🔸قنواتی گفت: پروژه ها باید با نظم ،با کیفیت و اولویت های امروز شهر اجرا شوند،نیازهای شهر پیش نیاز طرح های شهرداری و شورای شهر است و به زودی و پس از بررسی شرایط خدمات ارزنده ای را تقدیم مردم شریف و قدرشناس بهبهان خواهیم کرد.

🔸رئیس شورای شهر بهبهان در پایان اظهار داشت : با برنامه ریزی و چشم انداز کوتاه مدتی که به اتفاق همکارانم در شورای شهر داشته ایم، امید داریم نظم در ساختار و اجرای پروژه های حیاتی و کارهای بر زمین مانده را در کوتاه مدت اجرایی نموده و هرچه سریعتر شهرداری را در مسیر مورد نظر قرار دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *