فرا رسیدن ۹ اردیبهشت روز شوراها

 پیام تبریک شهردار بهبهان به مناسبت فرا رسیدن ۹ اردیبهشت روز شوراها

شهردار بهبهان با صدور پیامی نهم اردیبهشت ماه روز شوراهای اسلامی شهر و روستا را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر بهبهان همزمان با فرارسیدن ۹ اردیبهشت ماه روز شوراها ایرج شریف پور شهردار بهبهان با صدور پیامی این روز را تبریک گفت.

در متن پیام شهردار بهبهان آمده است :

بسمه تعالی

وَأَمْرُهُمْ شُورَى بَيْنَهُمْ

نهم اردیبهشت ماه در تقویم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به عنوان روز شوراها نام گذاری شده است که این روز فرصتی است مغتنم تا تلاش شبانه روزی اعضاء محترم شوراهای اسلامی شهر و روستاها را صمیمانه گرامی داشته و برای این تلاشگران عرصه های اجتماعی و مردمی از درگاه پرخیروبرکت احدیت طلب توفیق و بهروزی نماییم.

بی شک اعضای محترم شورای اسلامی دوره ششم شهر بهبهان در سخت ترین و بحرانی ترین مقطع زمانی ادوار گذشته شهرداری بهبهان را تحویل گرفته و با تلاش شبانه روزی و دلسوزی طی ماه های گذشته شهرداری را همراهی نموداند تا چرخ این ارگان مهم و خدماتی از دور نیفتاده و در راه درست قرار گیرد.

اینجانب اين روز را به همه‌ی اعضای شوراهای اسلامی شهرها و روستاها به‌ ويژه به اعضای محترم شورای اسلامی شهر دارالمومنین که با وظيفه‌شناسی، همدلی و همزبانی در حل مشکلات شهر بهبهان تلاش می‌نمايند و با امانتداری و تعهد برای نيل به جامعه‌ی شهروندمدار خالصانه میکوشند، تبريک و تهنيت عرض نموده و برای این عزیزان توفیق و سربلندی را از درگاه ایزد منان طلب دارم.

  ایرج شریف پور 

  شهردار بهبهان

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *