شروع عملیات آسفالت جاده آرامستان

ایرج شریف پور شهردار بهبهان از شروع عملیات آسفالت جاده آرامستان خبر داد.

 

 به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر بهبهان؛ صبح امروز سه شنبه ۲۴ اسفند ۱۴۰۰ عملیات آسفالت جاده آرامستان آغاز گردید.

 ایرج شریف پور شهردار بهبهان در اینباره گفت؛ با شروع به کار اینجانب در شهرداری بهبهان و آغاز به کار شورای ششم پروژه‌های زیادی بر زمین مانده و نیمه کاره رها شده بود که مهمترین این پروژه ها را می توان جاده آرامستان عنوان کرد.

وی افزود؛ پس از ماه‌ها رایزنی و تلاش مستمر موفق به تامین قیر جهت آسفالت جاده آرامستان شدیم و به حول و قوه الهی طی روزهای گذشته قیرپاشی این جاده اجرا و امروز نیز عملیات روکش آسفالت آن آغاز شد.

شهردار بهبهان ضمن قدردانی از صبر و شکیبایی مردم صبور و شریف بهبهان از تلاش‌های شبانه‌روزی سردار مظلومی نماینده محترم شهرستان، فرماندار محترم ، دادستان محترم و اعضای دلسوز شورای شهر برای تامین قیر این پروژه قدردانی نمود و گفت؛ اعضای شورای شهر بهبهان از ابتدا تا امروز با همدلی و تخصص با تمام توان در کنار مجموعه شهرداری تلاش کرده و مانند بالی برای شهرداری عمل نموده که جا دارد از تک تک این عزیزان در به ثمر رسیدن این پروژه ها و نیز پروژه های تعریض و بهسازی خیابان شهید عبدالهی، پروژه آسفالت و تعریض جاده کمربندی راه و ترابری ، بهسازی کانال های شهری و سایر پروژه ها قدردانی و تشکر نمایم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *