تبریک آقای شهرویی به آقای نادر ابوعلی رئیس هیئت کوهنوردی

 

 

بسمه تعالی

من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق

در تاریخ این مرزوبوم همواره دلاور مردان و شیر زنانی بودند که عاشقانه و خالصانه از آب ، خاک و منابع این سرزمین حفاظت و صیانت نمودند و در میان همه این عزیزان قهرمانان دیار دارالمومنین همیشه زبانزد خاص و عام هستند که از نامشان به نیکی یاد میشود.

قهرمانانی در مقام حفاظت از عرصه های منابع طبیعی قرار دارند که با توجه به کار سخت و طاقت فرسای این عزیزان برگزاری جشنواره های ملی به منزله ارج نهادن به مقام جنگلبان و تکریم و تجلیل از خدمات فداکارانه آنان می باشد و ما نیز به خود می‌بالیم که نام یک بهبهانی در صدر یک جشنواره ملی میدرخشد تا افتخاری برای ما ، همشهریان و شهرمان باشد.

اینجانب انتخاب شایسته جناب آقای نادر ابوعلی از نیروهای ایثارگر عرصه خدمت به محیط زیست و از ورزشکاران نامی شهرستان و کشور و از جان برکفان حاضر در خط مقدم اطفاء حریق های سالیان اخیر کوه های خائیز و طبیعت بهبهان را به عنوان جنگلبان نمونه کشوری تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

و بر خود وظیفه میدانم به نمایندگی از همکاران عزیزم در شورای اسلامی شهر بهبهان و بنا به وظیفه انسانی خود از زحمات و تلاش های شبانه روزی جناب آقای ابوعلی تقدیر و تجلیل نموده و از درگاه ایزد منان توفیق روز افزون و بهروزی برای ایشان خواستارم.

 

جهانبخش شهرویی
رئیس کمیسیون اجتماعی شورای اسلامی شهر بهبهان
شهریور ۱۴۰۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *