جلسه مشترک نماینده منتخب شهردار ، فرماندار و اعضای شورا

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی شورای شهر بهبهان جلسه تعامل و همفکری نماینده ، فرماندار و اعضای شورا وشهردار بمناسبت روز شورا برگزار گردید

غلامحسین اولادی نائب رییس شورای شهر بهبهان در خصوص هدف از برگزاری این جلسه گفت:

هدف از تشکیل این جلسه تعامل و همفکری جهت حل مشکلات و مسائل شهری و بررسی راهکارهای مناسب جهت توسعه و پیشرفت شهر بهبهان می باشد.

اولادی افزود : در این جلسه مسائل مختلفی همجون بحث احداث شهرک خودرو ، بازارچه ماهی فروشان،بازارچه فروش احشام ، اصلاح هندسی میدان ها و خیابان های سطح شهر ، آسفالت و … مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وی اظهار داشت : بهبهان با دارا بودن ۱۳۰۰ هکتار بافت فرسوده نیازمند توجه بیشتر به بحث بازآفرینی شهری است که نگاه دولت در خصوص ستاد بازآفرینی شهری میتواند کمک شایانی به توسعه و تغییر چهره شهر نماید ، بازآفرینی شهری سیاستی جامع و یکپارچه برای حل مشکلات شهرها است که منجر به ارتقای شاخص های زیست پذیری و کیفیت زندگی شهروندان          می شود و نباید از این ظرفیت غافل شد.

یکی از مباحثی که امسال بصورت ویژه در دستور کار شورا و شهرداری قرار گرفته و نماینده و فرماندار محترم نیز به آن توجه ویژه دارند استفاده از ظرفیت ستاد بازآفرینی برای احیا و رسیدگی بافت فرسوده است.

اولادی در پایان اظهار امید واری کرد در سایه تعامل و همدلی و هم افزایی مسئولین شهری بویژه در راس آن نماینده و فرماندار شهرستان در کنار اعضای محترم شورا و شهرداری شاهد توسعه همه جانبه شهر بهبهان باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *